Uživatelské jméno
Nejste zde ještě zaregistrovaní?
Nejbližší výjezd

Žádný další zápas

V případě problémů nebo chyby na webu nás prosím kontaktujte na
fanclub@fanclub-hcv.cz

K čemu web slouží a co zde můžete nalézt?

Fanclub HC Vítkovice pořádá každou extraligovou sezonu několik autobusových výjezdů a to především po Moravě a Slezsku. Zbytek výjezdů se většinou koná auty nebo vlakem a to je ten hlavní důvod, proč tento web vznikl. Chtěli jsme fanouškům nabídnout lepší servis zejména ohledně těch výjezdů, kde není organizovaná doprava autobusem, ale je třeba dostat se na stadion auty nebo vlakem.

Fanoušci Vítkovic se tak můžou domluvit na společných odjezdech vlaků, případně nabídnout kdo má volné místo v autě nebo naopak kdo by se rád s někým autem svezl. Stačí se jen zaregistrovat a po schválení si již můžete procházet jednotlivé výjezdy a diskutovat spolu.

Jak se zaregistrovat?

Není nic jednoduššího než kliknout na webu vlevo na červené tlačítko „Registrace zde!“ a dostat se do registračního formuláře. Vyplníte zde jméno a příjmení, e-mail (na ten vám přijde informace ohledně registrace a bude aktivní pro informace při přihlašování na autobusové výjezdy), uživatelské jméno (může být přezdívka) a heslo, kterým se budete přihlašovat na tomto webu. Po schválení administrátory se již dostanete do obsahu stránek a budete moci diskutovat k jednotlivým výjezdům.

Vaše telefonní číslo nebo e-mailový kontakt budeme mít k dispozici pouze my (Fanclub HC Vítkovice) a to zejména kvůli přihlašování na autobusové výjezdy. Jiní uživatelé tyto pro některé osoby citlivé informace neuvidí, takže nemusíte mít obavy ze zneužití těchto údajů.

Koho případně kontaktovat?

Výjezdy vlakem a automobily si řeší uživatelé na webu sami. Ohledně autobusových výjezdů má z Fanclubu toto na starosti Tomáš Martínek (předseda), obvykle mu pomáhají další členové vedení Tomáš Maier (místopředseda), Martin Hons nebo Pavel Kolowrat.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výjezdů, směřujte je buď na mobil Fanclubu (prosíme jen SMS zprávami) na telefonní číslo 606 277 441 případně na e-mail fanclub@fanclub-hcv.cz.

Nalezli jste na webu nesrovnalosti nebo chyby?

Našli jste nesrovnalosti v datech či časech jednotlivých utkání nebo jiné technické nedostatky? Hlaste to prosím na e-mail fanclub@fanclub-hcv.cz. Případné chyby v co nejkratší době odstraníme, děkujeme předem. Chceme, aby web fungoval co nejlépe a pomohl fanouškům dostat se na zápas pohodlně a včas.